تبلیغات
پروژه های مطلب - ارقام دستنویس فارسی حروف دستنویس فارسی کتابخانه شناسایی ارقام و حروف دستنویس فارسی

امروز:

ارقام دستنویس فارسی حروف دستنویس فارسی کتابخانه شناسایی ارقام و حروف دستنویس فارسی

» نوع مطلب : الکترونیک 8 ،الکترونیک 6 ،الکترونیک 7 ،

 در اینجا شما می توانید منابع رایگان مثل مجموعه داده های ارقام و حروف دستنویس و قلمهای فارسی را دریافت کنید. همین طور منابع تجاری مانند کتابخانه تشخیص پلاک خودرو، سامانه نویسه خوان فارسی و موتورهای بازشناسی سفارشی هم در این سایت قابل تهیه هستند.
پیوندهای مفید:
ارقام دستنویس فارسی حروف دستنویس فارسی کتابخانه شناسایی ارقام و حروف دستنویس فارسی و حروف پاسپورت انگلیسی - character recognition library c++کتابخانه تشخیص پلاکهای ایرانی سی پلاس پلاس - Farsi ANPR Library C++
نویسه خوان فارسی پرشیانگار - PersianReader Farsi OCR سفارش OCR فارسی صفحه به صفحه - Online Farsi OCR Order کتابخانه شبکه عصبی سی پلاس پلاس - Nerual Network Library C++

مجموعه ارقام دستنویس فارسی
مجموعه حروف دستنویس فارسی
نویسه خوان پرشیانگار (نگارش ۱٫۵۱)
کتابخانه Pattern Classifier – تشخیص الگو با شبکه عصبی
سفارش OCR صفحه به صفحه فارسی (تبدیل پی دی اف به ورد)
کتابخانه شناسایی ارقام و حروف دستنویس فارسی و اطلاعات پاسپورت
سامانه تشخیص پلاک خودرو (نگارش ۴٫۱ با امکان تشخیص پلاک جانبازان و معلولین)
سفارش صفحه به صفحه OCR راه اندازی شد
OCR، خبرconvert pdf to word، online farsi ocr، picture to text، تبدیل عکس به متن، تبدیل پی دی اف به ورد، سفارش صفحه به صفحه OCR فارسی   
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
باتوجه به هزینه نسبتا زیاد خرید نرم افزار نویسه خوان پرشیانگار و تقاضای عده‌ی قابل توجهی از مشتریان، سفارش OCR صفحه به صفحه به طور آزمایشی راه اندازی شد.

چنانچه قصد خرید نرم افزار پرشیانگار را نداشته و تمایل دارید صفحات PDF خود را توسط این نرم‌افزار به متن فارسی قابل ویرایش در WORD تبدیل کنید، می‌توانید درخواست خود را در صفحه مخصوص سفارش صفحه ای OCR وارد کرده و نتیجه را طی یک روز کاری دریافت کنید. در صورت موفقیت این طرح، در آینده سامانه‌ی آنلاین OCR راه اندازی خواهد شد.

PDF to Word Farsi - پی دی اف به ورد فارسی
نوشتن دیدگاه   
کاهش قیمت کتابخانه تشخیص پلاک ستــپا
اسفندOCRتشخیص پلاک، خواندن ارقام پلاک ملی، سورس کد تشخیص پلاک، شناسایی پلاک خودرو، پلاک خوان، کد تشخیص پلاک ماشین، کد پلاک خوان به زبان C++   

با توجه به تقاضای بسیاری از مشتریان مبنی بر تهیه نسخه بدون محدودیت کتابخانه تشخیص پلاک، از امروز امکان تهیه نسخه نامحدود، بدون تهیه سورس کد برنامه، فراهم شد. ضمنا قیمت نسخه های دارای محدودیت هم بین ۲۵ تا ۳۵% کاهش یافت. لیست قیمت جدید را در صفحه اختصاصی کتابخانه شناسایی پلاک ملاحظه کرده و با لیست قیمت قدیمی مقایسه کنید.
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
نکته دیگری که بد نیست به آن اشاره کنم، سوء استفاده برخی مشتریان پلاک خوان و پرشیانگار از نسخه نمایشی و در برخی موارد نسخه کامل این محصولات است. مسلما شرکتی که کتابخانه پلاک‌خوان را تهیه می کند، حق استفاده از آن در محصولات تجاری خودش را دارد، اما اینکه دوباره خودشان فروشنده کتابخانه بشوند، دور از اخلاق و شرایط معامله است و درآمد حاصل از آن هم حلال نخواهد بود. هم چنین استفاده از نسخه های نمایشی در محصولات تجاری به هر شکل ممکن، صحیح نیست. به حقوق یکدیگر احترام بگذاریم و اجازه دهیم در کشورمان، فعالیتهای نرم‌افزاری مسیر رشد و تکامل خود را طی کنند
نوشتن دیدگاه   
رفع خطای حافظه و بسته شدن پرشیانگار


مشکل بسته شدن ناگهانی پرشیانگار ۱٫۵، که ناشی از فرایند حفاظت کد بود، با تغییر مکانیسم فعالسازی نرم افزار برطرف شده است. با این تغییر، مشکلی که برخی آنتی ویروسها هم با نرم افزار داشتند، مرتفع شده است. مشتریانی که نسخه نقره ای ۱٫۵ را قبلا تهیه کرده اند و با این مشکل روبرو شده اند، جهت دریافت نسخه رفع باگ شده، می توانند از طریق ایمیل تماس بگیرند و با ذکر شماره سریال نرم افزار، نسخه جدید را دریافت کنند.
دیدن همه‌ی دیدگاه‌های ۲   
آی پلاک – iPelak سامانه کامل تشخیص پلاک


بنا به تقاضای عده زیادی از مشتریان کتابخانه تشخیص پلاک ستپا طراحی یک سامانه ی نرم افزاری با رابط کاربری مناسب و قابلیت اتصال به انواع دوربینهای تحت شبکه و دیجیتال و آنالوگ را شروع کرده ایم و انشاءالله به زودی به بهره برداری خواهد رسید. متقاضیان عزیز می توانند مشخصات مورد نیازشان را در نظرات این پست یا از طریق ایمیل به اطلاع ما برسانند. این سامانه احتمالا در دو نسخه‌ی مناسب برای پارکینگها و مناسب برای کنترل ترافیک ساخته خواهد شد.

سامانه طوری طراحی شده است که تنها زمانی که خودرویی در تصویر ظاهر شود شروع به پردازش به منظور یافتن پلاک می کند و از این نظر حجم پردازشی کمی از CPU را مصرف می کند.
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
آی پلاک، سامانه پلاک خوان پارکینگ و اتوبان
یک دیدگاه تاکنون   
نگارش ۱٫۵ پرشیانگار
آذر ۲۲OCRFarsi OCR، Persia-Negar، دانلود نسخه جدید پرشیانگار، پرشیانگار 1.5   

نسخه ۱٫۵ نویسه خوان پرشیانگار منتشر شد. مهمترین تغییر این نسخه، اضافه شدن قالب خروجی word است. به این ترتیب که در فایل خروجی شما می توانید تصاویر را هم در کنار متن داشته باشید. علاوه بر این، رابط کاربری کمی بهبود پیدا کرده است و برخی باگهای نرم افزار رفع شده است. برای کسب اطلاع از قیمت و نحوه خرید به صفحه سفارش پرشیانگار مراجعه کنید.

Persia-Negar-Farsi-OCR-Silver-1.5
دیدن همه‌ی دیدگاه‌های ۶   
کتابخانه تشخیص پلاک خودرو به زبان ++C
مهرOCR، شبکه عصبی، پردازش تصویرANPR، C++ source code، Liscense plate recognition، MATLAB، تشخیص پلاک ایرانی، تشخیص پلاک خودرو با شبکه عصبی، تشخیص پلاک خودرو با مطلب، تشخیص پلاک ماشین، سورس کد پلاک خوان، شناسایی پلاک خودرو، متلب   

ستپا سامانه تشخیص پلاک خودروهای ایرانی است که به زبان ++C نوشته شده است. در این سامانه از تکنیکهای پردازش تصویر و شناسایی الگو کمک گرفته شده و با دقت بسیار زیاد، موقعیت پلاک و حروف پلاک شناسایی می‌شود. این سامانه در قالب یک کتابخانه قابل استفاده در زبانهای C++ ، C، دلفی و #C است. برای برخی پردازشهای مقدماتی از قابلیتهای ساده OpenCV هم کمک گرفته شده است لیکن بخش عمده برنامه مستقل از OpenCV است.

تشخیص خودکار پلاک ایرانی (فارسی) ANPR
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
برای کسب اطلاعات بیشتر، و دانلود برنامه نمونه، لینک زیر را باز کنید.
کتابخانه تشخیص پلاک خودرو به زبان C++ به همراه سورس کد
نوشتن دیدگاه   
کتابخانه شناسایی ارقام، حروف دستنویس و پاسپورت
مهرOCR، شبکه عصبیC++ source code، Farsi Character Recognition، Farsi Digit Recognition، Form Processing، Handwritten Recognition، ICR، Neural Network، OCR، passport، Persian Character Recognition، تشخیص حروف دستنویس فارسی، شناسایی ارقام دستنویس، شناسایی ارقام فارسی، شناسایی حروف فارسی، شناسایی نوری نویسه های فارسی، پاسپورت، کتابخانه متن باز شناسایی حروف و ارقام دستنویس فارسی   

بازشناسی ارقام و حروف دستنویس فارسی، موضوعی است که سالهاست روی آن کار می شود؛ چه در حوزه تحقیقات دانشگاهی و چه در حوزه های تجاری و کاربردی. مقالات و پایان نامه های متعددی در این زمینه ها ارائه شده است و البته کارهای صنعتی زیادی هم صورت گرفته است.

از مهمترین کاربردهای شناسایی ارقام و حروف دستنویس، پردازش فرمهای ورود اطلاعات است. مثلا فرمهای بانکی، فرمهای ثبت نام در موسسات مختلف، فرمهای پاسخنامه آزمونهای سراسری و المپیادها یا فرمهای دریافت وام! در اکثر این فرمها، اطلاعات دستنویس مهم مانند نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی یا کد ملی و امثال اینها در فیلدهای مخصوصی وارد می شوند که بعدا پردازش آنها آسانتر صورت گیرد. البته ناگفته پیداست که در بسیاری از سازمانهای ما هنوز پردازش خودکار فرم صورت نمی گیرد و همچنان کاربر انسانی است که اطلاعات را می خواند و وارد کامپیوتر می کند و اگر بدانیم که سالانه چند صد میلیون و یا شاید چندین میلیارد فرم توسط کاربر انسانی داده آمایی می شود، به اهمیت پردازش خودکار فرم پی خواهیم برد.

نمونه ای از فرمهای ورود اطلاعات ادامه‌ی خواندن ←

اOCRICR، OCR، تشخیص ارقام، تشخیص حروف، تشخیص پلاک خودرو، شناسایی، موتور بازشناسی   

موتور بازشناسی یک ماژول نرم افزاری است که با استفاده از تکنیکهای بازشناسی الگو قابلیت شناسایی الگوهای خاص را دارد. به عنوان مثال یک موتور بازشناسی ارقام دستنویس فارسی قادر است با دریافت تصویر یک رقم، آن را شناسایی کرده و کد متناظرش را برگرداند. مهمترین پارامتر یک موتور بازشناسی، دقت یا نرخ بازشناسی صحیح آن است. نرخ بازشناسی بیانگر این است که چند درصد نمونه های دریافتی توسط موتور بازشناسی به درستی شناخته شده اند؛ به عنوان مثال نرخ بازشناسی ۹۶% بیانگر این است که موتور بازشناسی به طور متوسط قادر است از هر ۱۰۰ نمونه دریافتی، ۹۶ تای آنها را به درستی بازشناسی کند و ۴ نمونه را اشتباه تشخیص می دهد.
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
azsoftir@gmail.com
0936-729-2276
azsoft.ir
موتورهای بازشناسی عمدتا بر دو نوعند: ساختاری و هوشمند. موتورهای ساختاری با استفاده از یک سری قوانین ساختاری به بازشناسی الگوها می‌پردازند؛ مثلا رقم ٣ سه دندانه و یک خط تقریبا عمودی در انتهای خود دارد یا رقم ۵ یک شکل تقریبا دایروی است و یا رقم ٧ شامل دو خط مورب است که یک زاویه تقریبا ۴۰ درجه تشکیل می‌دهند و قوانینی از این دست… ادامه‌ی خواندن ←
اصطلاحات پایه ای OCR
اOCRICR، OCR، OMR، what is OCR، اُ سی آر چیست، سیستم بازشناسی متن، مراحل یک سیستم OCR، نویسه خوان چیست   

در دنیای بازشناسی متون اصطلاحات مختلفی استفاده می شود که هرچند برای اهل فن آشناست، لیکن اکثریت مردم از تعریف دقیق آنها بی اطلاعند. در این مقاله به تعریف سه اصطلاح متداول OMR، ICR و OCR می پردازیم.

sample omr form - یک فرم نمونه چند گزینه ای

۱٫ OMR چیست؟

OMR که مخفف کلمات Optical Mark Reader/Recognition است به معنی خواندن نوری مارک بوده و عمدتا در آزمونهای چند گزینه ای استفاده می شود. به این ترتیب که فرمهای خاصی طراحی شده و آزمون دهندگان مارکهای (غالبا بیضی شکل یا مستطیل) مورد نظر را با قلمهای نرم پر می کنند. برای خواندن خودکار این فرمها، می توان از دستگاههای مارک خوان استفاده کرد یا از نرم افزارهای مارک خوان کمک گرفت. دستگاههای مارک خوان (OMR Scanner) نوعی روبشگر (اسکنر) ویژه اند که قادرند با استفاده از تاباندن نور به سطرهای مختلف برگه امتحان، موقعیت مارکهای پرشده را تشخیص دهند. این دستگاهها مقادیر آستانه ای برای یافتن مواردی که چند گزینه پر شده است و یا هیچ گزینه ای پر نشده است، دارند.

نرم افزارهای OMR در واقع کار دستگاهها را شبیه سازی می کنند؛ به این ترتیب که تصویر اسکن شده را دریافت کرده و با پردازش آن موقعیت مارکهای مختلف را در می یابند. به دلیل سهولت پردازش اطلاعات، این تکنولوژی همچنان در بسیاری از آزمونهای روز دنیا مورد استفاده است و در کشور ما نیز شرکتهای زیادی در این زمینه کار می کنند. ادامه‌ی خواندن ←


نوشته شده در : پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396  توسط : پروژه پروزتی.    نظرات() .

How do you treat Achilles tendonitis?
یکشنبه 15 مرداد 1396 05:19 ب.ظ
I have to thank you for the efforts you've put in penning this blog.
I am hoping to view the same high-grade content from you later on as well.

In truth, your creative writing abilities has motivated me
to get my very own site now ;)
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر